A 66 éves Básti Juli fantasztikusan nézett ki a gálán: ő lett az legjobb női mellékszereplője

Básti Juli nyert a női mellékszereplő kategóriában a 11. Televíziós Újságírók Díja gálán.

Básti Juli és a Televíziós Újságírók Díja
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Básti Juli a Pepe című sorozatban nyújtott alakításáért tavaly is a jelöltek között izgulhatott a női mellékszereplő kategóriában a Televíziós Újságírók Díja gálán, idén a jelölést díjra is tudta váltani.  A jelöltekről és a díjazottakról itt írtunk bővebben. 

Básti Juli és a Televíziós Újságírók Díja

A Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő fantasztikusan nézett ki a szerda esti gálán, ahogy a sorozatban, úgy a díjátadón is bőven letagadhatott volna korából. 

- Köszönöm a TV2-nek, hogy bár lassan 67 éves vagyok, nem egy kötögető nagymami szerepére hívtak, hanem egy sokszínű és belevaló nőt játszhattam el. Köszönöm a csatorna producereinknek, hogy gondoltak rám, a sorozat rendezőinek, Lakos Nórának és Orosz Dénesnek. Nagyon szerettem velük dolgozni, mindenben számíthattam rájuk - és ez nagyon nagy szó! 

basti-juli
Fotó: Femina/Rátkai Márk

- Amikor megkaptam a forgatókönyveket és gyártáslistát, hogy mennyi jelenetet kell felvenni mennyi nap alatt, azt gondoltam, ez teljesen lehetetlen, úgysem fog sikerülni. De olyan fantasztikusan profi és odaadó csapatot sikerült összeverbuválni, hogy bár tényleg nagyon feszített tempójú, de rendkívül jó hangulatú volt mindvégig a forgatás. Nagyon boldogan vagyok, hogy ilyen csodálatos színészkollégákkal dolgozhattam együtt, olyanokkal is, akikkel eddig, több mint negyven év alatt még sohasem - mondta köszönőbeszédében Básti Juli. 

Berki Mazsi meseszép estélyibe bújt a Televíziós Újságírók Díja gálán: fotókon az est sztárjai

Képeken a szerda este 11. alkalommal megrendezett Televíziós Újságírók Díja gála sztárjai.

Elolvasom

Cover-fotó: Femina/Rátkai Márk

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük