Bemutatkoztak az Eaton legújabb épületbiztonsági termékei

forrás: Prím Online, 2024. március 19. 18:02

Az Eaton intelligens energiagazdálkodási vállalat a frankfurti Light + Building 2024 szakkiállításon mutatta be új vészvilágítási termékportfólióját és digitális ökoszisztémáját, amely a legmodernebb technológiát alkalmazza a biztonság, a fenntarthatóság és a könnyű karbantartás érdekében. A most debütált termékcsaládok mellett 2024-ben új, elegáns és áramvonalas kialakítású kijáratjelzőkkel és biztonsági lámpatestekkel is piacra lép a cég.

A vészvilágítás kulcsfontosságú szerepet játszik az épületek biztonságában, különösen evakuálási helyzetekben. Az Eaton legújabb digitális és fenntartható vészvilágítási innovációi amellett, hogy gondoskodnak az épületek tulajdonosai nyugalmáról – ami a biztonságos és megbízható berendezésekből következik –, segítenek csökkenteni az üzemeltetési és karbantartási költségeket. Így ideális megoldásnak bizonyulnak a meglévő rendszerek korszerűsítésére vagy új rendszerek telepítésére.

 

 

Az Eaton legjobban várt megoldása a BSMS, egy olyan digitális ökoszisztéma, amely több vészvilágítási rendszer és helyszín egyszerű, valós idejű felügyeletét, egyszerű üzembe helyezését és adatvezérelt időszakos karbantartását kínálja, mindezt vezető kiberbiztonsági technológiával támogatva. A rendszer felhőben tárolja az uniós szabványoknak való megfelelés vizsgálati dokumentumait, ami létfontosságú az épületbiztosítók számára. A távdiagnosztikai képességek időt és pénzt takarítanak meg és amellett, hogy csökkentik vagy akár teljesen feleslegessé teszik a kiszállást a helyszínre, még a környezetet is védik. Mindez a gyors beavatkozást lehetővé tevő valós idejű riasztásoknak köszönhető. Abban az esetben pedig, ha egy technikusnak javítási vagy karbantartási munkálatokat kell végeznie, a rendszer által már rendelkezésre bocsátott információk optimalizálják a helyszíni munkát és az alkatrészkezelést.

 

 

A DualSmart a teljesítmény és a hatékonyság új színvonalát hozza el. A hálózatba kapcsolt moduláris és skálázható, kis fogyasztású rendszerek következő generációját képviseli, amely a tervezési, telepítési és kábelezési munka csökkentésével segíti a telepítőket.

 

A SignEdge a stílusos vészvilágítási lámpatestek prémiumkategóriájú termékcsaládja, amely széles választékot biztosít az építészek és épülettervezők számára annak érdekében, hogy integrálni tudják a vészvilágítást az építészeti és belsőépítészeti tervekbe. Mindezt anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötniük a biztonság terén.

 

 

Az Eaton innovatív megoldásként a felújított termékeket is felvette a portfóliójába. Ezek a termékek az új modellekhez hasonló gyártási minőségűek lesznek, mindez annak köszönhető, hogy az Eaton továbbfejlesztette az újrafeldolgozási eljárásokat. Az először csak Franciaországban forgalmazott árucikkek révén a vásárlók csökkenteni tudják berendezéseik környezetterhelését.

Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI

Elmaradnak a nemzetközi átlagtól automatizálás és AI terén a magyar cégek

A vállalatok többsége digitálisan még éretlen, ha a HR folyamatok automatizációjáról van szó – derült ki egy friss felmérésből. A munkavállalók azonban korántsem tartanak annyira az AI előretörésétől, mint gondolnánk: mindössze tíz százalékuk gondolja azt, hogy a mesterséges intelligencia ténylegesen veszélyeztetné az állását. A kutatás arra a kérdésre kereste a választ, hogy a technológia gyors ütemű változása mellett mire számíthatnak az álláskeresők, a munkavállalók és a munkaadók a közeljövőben. 

2024. május 6. 18:10

Növényvédelmi drónpilótaképzést indít a Széchenyi-egyetem, az ABZ Drone és a CloudIA

A Széchenyi István Egyetem, az ABZ Drone Kft. és a Cloud for Intelligent Airplace Zrt. (CloudIA) együttműködési megállapodást kötöttek, amelynek keretében növényvédelmi drónpilóta-képzést indítanak, először május végén. Az oktatás az Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Karon valósul meg, elérhetővé téve a legmagasabb szintű drónképzést a régió szakemberei számára.

2024. május 6. 11:50

Mitől lesz okos a jövő hálózata

A jövőben a megújuló energiaforrások arányát növelnék a legtöbben, 2030-ra pedig a digitalizáció és az energiaellátás zöldülése a legmarkánsabban megmutatkozó igény - derül ki az E.ON Hungária Csoport reprezentatív kutatásából. A vállalatcsoport felkészülve a jövő kihívásaira, az elkövetkező években 1 milliárd eurót tervez költeni áramhálózatának fejlesztésére Magyarországon és folyamatosan keresi és alkalmazza azokat a megújuló energia használatát segítő innovatív eszközöket, amelyek a hálózat stabilitását és rugalmasságát szolgálják.

2024. május 6. 10:26

Kövess minket a Facebookon!

Cikkgyűjtő

További fontos híreink

Magyar siker: Nemzetközi díjat nyert a TIME magazintól a nyelvtanuló-applikáció

2024. május 3. 19:59

Megvannak 2024 legvonzóbb hazai munkaadói

2024. április 29. 11:38

Ingyenes digitális platform segít a tanároknak és diákoknak az érettségire való felkészülésben

2024. április 20. 11:36

Itt a világ első, Swarovski kristályba ágyazott autós kijelzője

2024. április 10. 14:55