Kiderült, mi lett VV Kriszti 36 milliós nyereményével: a tavalyi győztes új szakmába fogott

VV Kriszti egy évvel ezelőtt nyerte meg a valóságshow 11. évadát. A Reggeliben elárulta, hogy él most.

VV Kriszti tetovál
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

VV Kriszti egy évvel ezelőtt, 2023. március 5-én egyetlen párbaj nélkül nyerte meg a Való Világ 11. évadát. 

Azt mondta, egyetlen percét sem bánta meg, a legnagyobb lehetőség volt, amivel élhetett, hogy ma az lehessen, aki. 

VV Kriszti tetovál

A Való Világ 12. évadába már február vége óta lehet jelentkezni, a mai Reggeliben kiderült, már javában zajlanak a castingok. VV Kriszti elárulta, jól alakul az élete a győzelme óta, rátalált a szerelem, és 36 milliós nyereményét nem szórta el, a pénznek köszönhetően többet lehet a szeretteivel. 

vv-kriszti
Fotó: RTL/Reggeli

- Nem kell spórolni több tíz évet, hanem van az embernek egy kis szabadsága, hogy leüljön, picit pihenjen, és kitalálja, hogyan tovább. Mi akarok lenni, mi visz engem előrébb, mit szeretnék, mi töltse be a mindennapjaimat. Most épp a tetoválás. 

Novemberben még arról beszélt, hogy visszatért vendéglátózni, de már akkor hozzátette, hogy elkezdett tetoválni tanulni. 

- Én most elkezdtem tetoválni. Mindig is nagyon maximalista voltam, törekszem a legjobbra, nyáron meglesz a vizsgám is. (…) Egy EQ-tréninget is végigcsináltam, érzelmileg is próbálom magam stabilizálni. Majd próbálom még magamat fejleszteni, de most a tetoválás van előtérben. 

A 48 éves Szögecki Ági fürdőruhás fotói: 20 évvel a Való Világ után vetkőzött le

Szögeczki Ági negyven fölött, a fogyása után vállalta a fürdőruhás fotózást.

Elolvasom

Cover-fotó: Profimedia

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük